Contact

Suceava

Adresa Telefon Fax
Str.Humorului nr. 81, Suceava
+40 (330) 780 005
+40 (330) 780780

Andrei Huma
Mobil: +40 (799) 107960
E-mail: andrei.huma@eurospeed.ro

Andrei Albu
Mobil: +40 (745) 525032
E-mail: andrei@eurospeed.ro

Radu Olari
Mobil: +40 (748) 116097
E-mail: radu.olari@eurospeed.ro

Alexandru Lavric - IT Network Architect
Mobil: +40 (754) 069996
E-mail: alexandru@eurospeed.ro

Andreea Tuiu
Mobil: +40 (732) 731303
E-mail: andreea@eurospeed.ro

Anca Hatnean
Mobil: +40 (752) 444828
E-mail: anca.hatnean@eurospeed.ro

Alin Havris - Sef Service
Mobil: +40 (758) 039938
E-mail: alin.havris@eurospeed.ro

 

Cezar Amarandei - Functionar Informatii Clienti
Mobil: +40 (748) 118383
E-mail: cezar@eurospeed.ro

 

Valentin Jahaleanu - Consilier Service
Mobil: +40 (738) 010647
valentin.jahaleanu@eurospeed.ro

Ionut Olanescu
Mobil: +40 (748) 118385
E-mail: ionut@eurospeed.ro

George Samoilescu
Mobil: +40 (743) 330634
E-mail: george@eurospeed.ro

București

Bucuresti Adresa Telefon Email
Berceni
Adresa: jud. Ilfov, com. Berceni, nr. 1270 A
+40 (737) 070101
receptie.bucuresti@eurospeed.ro
Chitila
Adresa: Macului 1, Rudeni
+40 (731) 213439
daniela.vlad@eurospeed.ro

Leonard Fartade - Sef Service
Mobil: +40 (725) 051461
E-mail: leonard.fartade@eurospeed.ro

 

Ionut Paval - Responsabil Camioane
Mobil: +40 (747) 561011
E-mail: ionut.paval@eurospeed.ro

Christina Bunescu – Asistent Vanzari Anvelope
Mobil: +40 (725) 059922
E-mail: christina.bunescu@eurospeed.ro

Eduard Barbut - Vanzari Piese de Schimb
Mobil: +40 (737) 070101
E-mail: eduard.barbut@eurospeed.ro

Laurentiu Enescu – Director Vânzari Piese
Mobil: +40 (724) 526040
E-mail: l.enescu@gto-parts.ro

Daniela Vlad - Area Sales Manager
Mobil: +40 (731) 213439
E-mail: daniela.vlad@eurospeed.ro

Razvan Ursu – Director Executiv
Mobil: +40 (757) 031166
E-mail: razvan@eurospeed.ro

Date fiscale

Nr. inreg. Registrul Comertului CUI/CIF Capital Social Sediu Social Cont Banca
J33/241/2000
RO13069275
3.000.000 lei
Str. Humorului, Nr. 81, Scheia, Jud Suceava
RO46BTRL03401202380836XX
Banca Transilvania

Ask us anything. Anytime.

Eurospeed

We make your future work!